Schrijf je in op onze sessies en leer over de nieuwste technieken voor taal, STEM en muze!
Maak je keuze uit meer dan vijftig sessies voor leraren uit het kleuteronderwijs en het lager onderwijs.

 

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

12/09/2017 (9u00-15u30)

Hoe krijg je leeszwakke leerlingen en onwillige lezers aan het lezen?
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: leerkrachten Nederlands eerste graad TSO en BSO

Klik voor meer info

26/09/2017 (9u00-15u30)

Een rijke peuterboekenhoek
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: peuterklas, kinderverzorgers

Klik voor meer info

29/09/2017 (9u00-15u30)

Een nieuw vriendje in de klas – welkom, Rikki(pop)! Aan de slag met taal en beeld.
Navormers: Daniëlle Daniëls & Inge Vanhoof
Doelgroep: 2de en 3de kleuterklas

Klik voor meer info

Sep-01      

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

3/10/2017 (9u00-15u30)

Hoe inclusief is jouw boekenhoek? Over diversiteit in prentenboeken
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: 2de en 3de kleuterklas, 1ste leerjaar

Klik voor meer info

5/10/2017 (9u00-15u30)

Bewegingsverhalen: 101 bewegingstussendoortjes
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: KO

Klik voor meer info

6/10/2017 (9u00-15u30)

Een nieuw vriendje in de klas – welkom, Anna(pop)! Aan de slag met taal en beeld. 
Navormers: Daniëlle Daniëls & Inge Vanhoof
Doelgroep: peuterklas en 1ste kleuterklas

Klik voor meer info

13/10/2017 (9u00-15u30)

De Spiekpietjes: een talig en muzisch project
Navormers: Daniëlle Daniëls & Inge Vanhoof
Doelgroep: 2de en 3de kleuterklas en 1ste graad LO

Klik voor meer info

20/10/2017 (9u00-15u30)

Meer leesplezier in de klas met David Walliams – tips voor talige en muzische activiteiten 
Navormers: Daniëlle Daniëls & Inge Vanhoof
Doelgroep: 2de en 3de graad LO

Klik voor meer info

23/10/2017 (9u00-15u30)

Meer leesplezier in de eerste graad
Locatie: BRUGGE (bibliotheek De Biekorf)
Navormer: Daniëlle Daniëls

Klik voor meer info

24/10/2017 (9u00-15u30)

Meer leesplezier in de tweede en derde graad
Locatie: BRUGGE (bibliotheek De Biekorf)
Navormer: Daniëlle Daniëls

Klik voor meer info

24/10/2017 (9u00-15u30)

Aan de slag met de bewegingskoffer: 100 tips voor de grote motoriek
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: KO, 1ste graad LO, zorgleerkrachten, turnleerkrachten

Klik voor meer info

26/10/2017 (9u00-15u30)

Ander(s)wijs – het nieuwe leren in een krachtige leeromgeving
Navormer: Bart van Puyenbroeck
Doelgroep: 4de, 5de en 6de leerjaar, zorgcoördinatoren, directeuren

Klik voor meer info

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

15/11/2017 (9u00-12u00)

Zoekboeken: taalpret verzekerd!
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: peuterklas, kinderverzorgers, KO

Klik voor meer info

16/11/2017 (9u00-15u30)

Van kloof naar brug tussen kleuterschool en eerste leerjaar
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: 3de kleuterklas, 1ste leerjaar, zorgcoördinatoren

Klik voor meer info

20/11/2017 (9u00-15u30)

Meer leesplezier met poëzie in de klas – tips voor talige en muzische activiteiten Navormers: Daniëlle Daniëls & Inge Vanhoof Doelgroep: LO

Klik voor meer info

21/11/2017 (9u00-15u30)

Meer leesplezier in de tweede en derde graad
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: 2de en 3de graad LO

Klik voor meer info

23/11/2017 (9u00-15u30)

Zindelijk worden: stress of een natuurlijk proces?
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: peuterklas, kinderverzorgers en 1ste kleuterklas

Klik voor meer info

28/11/2017 (9u00-15u30)

Aan de slag met de bewegingskoffer: 100 tips voor de fijne motoriek
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: KO, 1ste graad LO, zorgcoördinatoren

Klik voor meer info

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

17/01/2018 (9u00-12u00)

Rijmsoep voor peuters en kleuters
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: KO, peuterklas

Klik voor meer info

18/01/2018 (9u00-15u30)

Schrijfvoorbereiding: 101 tips
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: 3de kleuterklas, 1ste leerjaar

Klik voor meer info

19/01/2018 (9u00-15u30)

Prentenboeken + rekenontwikkeling = 2 handen op 1 buik!
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: KO en 1ste graad LO

Klik voor meer info

23/01/2018 (9u00-15u30)

Meer leesplezier in de tweede en derde graad
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: 2de en 3de graad LO

Klik voor meer info

25/01/2018 (9u00-15u30)

De kracht van vertellen
Navormer: Bart van Puyenbroeck
Doelgroep: 4de, 5de en 6de leerjaar, zorgcoördinatoren

Klik voor meer info

29/01/2018 (9u00-15u30)

Leesmotiverende boekbesprekingen
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: 2de en 3de graad LO

Klik voor meer info

30/01/2018 (9u00-15u30)

Taalpret met Karel en Kaatje
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: peuterklas en 1ste kleuterklas

Klik voor meer info

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

02/02/2018 (9u00-15u30)

Lentekriebels! Beeldend aan de slag rond lente en Pasen
Navormer: Inge Vanhoof
Doelgroep: KO

Klik voor meer info

21/02/2018 (9u00-12u00)

Boeken maken met je klas
Navormer: ICT Atelier
Doelgroep: LO

Klik voor meer info

23/02/2018 (9u00-15u30)

Lotta ruimt het op: muzisch aan de slag met afvalmaterialen
Navormer: Inge Vanhoof
Doelgroep: 2de en 3de kleuterklas, 1ste graad LO

Klik voor meer info

27/02/2018 (10u00-15u30)

Leren lezen en ouders: hoe betrek je ouders bij het leren lezen?
Navormer: Isabelle Gielen
Doelgroep: 1ste graad LO

Klik voor meer info

28/02/2018 (9u00-12u00)

Breed evalueren van lezen
Navormer: Jurn Van den Meerssche (Vlajo)
Doelgroep: LO, zorgbegeleiders, directeuren

Klik voor meer info

Categorie-01 copy Categorie-02 copy Categorie-03 copy Categorie-04 copy Categorie-05 copy Categorie-06 copy Categorie-07 copy Categorie-08 copy Categorie-09 copy Categorie-10 copy

01/03/2018 (9u00-15u30)

Aan de slag met de wiskundekoffer
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: KO en 1ste leerjaar

Klik voor meer info

02/03/2018 (9u00-15u30)

Meer leesplezier in de eerste graad
Navormer: Daniëlle Daniëls
Doelgroep: 1ste graad LO

Klik voor meer info

06/03/2018 (9u00-15u30)

Zélf creatief denken en handelen
Navormer: Bart van Puyenbroeck
Doelgroep: 4de, 5de en 6de leerjaar, zorgcoördinatoren, directeuren

Klik voor meer info

07/03/2018 (9u00-12u00)

Kleuters en techniek: een hemel vol sterren
Navormer: Wendy Van Moer
Doelgroep: 2de en 3de kleuterklas

Klik voor meer info

08/03/2018 (9u00-15u30)

20x aan de slag met een prentenboek
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: KO, 1ste graad LO

Klik voor meer info

14/03/2018 (9u00-12u00)

Kinderen en techniek: handen uit de mouwen
Navormer: Wendy Van Moer
Doelgroep: LO

Klik voor meer info

15/03/2018 (9u00-15u30)

Aan de slag met de wiskundekoffer: meten en meetkunde
Navormer: Wendy Peerlings
Doelgroep: KO en 1ste leerjaar

Klik voor meer info

16/03/2018 (9u00-15u30)

Welke kleur heeft een zoen? Een talig en muzisch kleurenproject
Navormers: Daniëlle Daniëls & Inge Vanhoof
Doelgroep: 2de en 3de kleuterklas, 1ste graad LO

Klik voor meer info